Level'a hosgeldiniz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumumuza hosgeldiniz.Web, pc, online, psp, ps2 vb. birçok platform oyununun hilelerini, tam çözümünü, ipuçlarini vb. burada konusacagiz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sony'den yeni God Of War oyunu : Ghost of Sparta!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Sony'den yeni God Of War oyunu : Ghost of Sparta! Empty
MesajKonu: Sony'den yeni God Of War oyunu : Ghost of Sparta!   Sony'den yeni God Of War oyunu : Ghost of Sparta! EmptyPerş. Ağus. 19, 2010 9:43 am

God of war'n yeni oyunu Ghost of Sparta bir psp younu olacak. Sony god of war triology'i çikarirken bunun son god of war oyunu olmayacagini söylemisti ve bende yeni bir oyun gelecegini anlamistim ama bu kadar çabuk gelecegini tahmin etmezdim.

Sony'den yeni God Of War oyunu : Ghost of Sparta! God-of-War-Ghost-of-Sparta-duyuruldu-100504151828

Oyunun çikis tarihine yaklastikça oyunun videolari ve reimleri artiyor.Oyunun simdiye kadar çikmis en iyi grafikli psp oyunu olacagi söyleniyor.
Oyun god of war 1 ve god of war 2 arasinda geçecek yani kratos'un savas tanrisi oldugu zamanlari oynayacagiz.Aslinda bence hikayeyle oynadikça bozuyorlar. Mesela chains of olympos god of war 1'den sonra çikti ama god of war 1'den önce olanlari kratos'un tanrilara ilk hizmetini anlatiyor.Seride önce chains of olympos sonra gow1 sonra ghost of sparta sonra gow2 sonrada gow3 çiksaydi hiç karmasiklik olmazdi.

Sony'den yeni God Of War oyunu : Ghost of Sparta! XPSP-nin-En-iyisi-Ghost-of-Sparta-Olacak-100625221641

Oyun unutlumus sehir Atlantis'de geçiyor.Ilk trailerinda kratos sehire bakiyor sonra yerdeki suya bakiyor ve suda kratos'un çocuklugu görünüyor. Ben derimki eger bu oyun kratos'un ayrintili geçmisini anlaticaksa cok gec kaldi.
https://level.hareketforum.net

Sony'den yeni God Of War oyunu : Ghost of Sparta!
1 sayfadaki 1 sayfası